Autojuhtide Suvepäevad 2012

Re: Autojuhtide Suvepäevad 2012

PostitusPostitas dafmanXF 29 Juun 2012, 10:28

Suurem arutelu on tekkinud FB leheküljel, kuna enamustel on vist seal konto olemas siis ei hakka iga postitust siia kopi-pasteerima...
https://www.facebook.com/events/168701319927413/
dafmanXF
Kasutaja
 
Postitusi: 126
Liitunud: 30 Nov 2008, 13:47

Re: Autojuhtide Suvepäevad 2012

PostitusPostitas aare750 01 Juul 2012, 00:34

Kaupo, esiteks muidugi müts maha selliste meeste ees, kes viitsivad sellist asja vedada. Teiseks- tuginedes Elevandi jutule, on VÄGA palju firmasid, kes rõhuvad just juhi hirmule kaotada tööd.
Kolmandaks- Kaups, vabanda mu umbusku, kuigi Koppel och Co on kohal, kuid TÕESTI ma ei usu, et vaatamata oma õmmargusele jutule kaitsest ja teenimisest suudavad nad kummutada rahva, ehk siis politsei arvamust veokajuhtidest kui kriminaalidest. Lisaks veel siis Elevandi jutt tuledest-viledest- kõik on õige, aga kuhu jääb mõiste- näe ja ole nähtav?
Eesti võiks ja paaks olema veokate suhtes liberaalsem, kuid hetkel seda suunda ei paista, pigem vastupidi...
Kaups, ära pahanda- ma ei saa kohal olla, kuigi tahaks- samas ma loodan, et keegi suudab ASJAPULKADELE natukenegi mõtteid pähe panna. Uskuge mind- kui ma saaks, ma teeks seda ise, kuid paraku mu töögraafik seda ei võimalda :(
Igal juhul- ma loodan, et üritus aastaid ätkub ja et sellega ka nö. võimuesindajad rahvale, ehk siis tegelikule põhiseadusekohasele võimukandjale lähemaks saab...
I could drive any truck, as long it's a Swedish truck with V8 :D
Kasutaja avatar
aare750
Vana kasutaja
 
Postitusi: 1877
Liitunud: 26 Veebr 2009, 17:02
Asukoht: Pärnu

Re: Autojuhtide Suvepäevad 2012

PostitusPostitas Kevin 04 Juul 2012, 01:33

99,9% ulatuses olen kohal. Üks kord aastas selline üritus, siis ikka peab kohal olema (Y) Samuti annan korraldusse täis panuse nii kuidas suudan, suvepäevadel näeme sõbrad, tuttavad! :)
Kevin
Vana kasutaja
 
Postitusi: 1067
Liitunud: 19 Mai 2009, 18:45

Re: Autojuhtide Suvepäevad 2012

PostitusPostitas budulojus 22 Juul 2012, 12:28

Ehk olen isegi kohal aga 100% ei julge kindlalt midagi öelda.
Neilt asjapulkadelt või uurida tõesti vähekene reaalse elu kohta.
Võtame näitena kõige tavalisema puhkeaja.Kui peaksin sattuma oma sõidul nii,et peaksin selle 45min pausi tegema kuskil Tln-Tartu maanteel. Minu küsimus on, et kus kuradime kohas ma saan korralikult ja inimese moodi teha seda. Et ma saaks kasutada tualetti ja kõhu ka täis. Dussi all käimisest ei ole mõtet üldse rääkida!
Palju on üldse sellel maanteel sellised kohti kus saaks pausi teha? Ennem võiks riik oma infra korda teha ja siiis allaes politsei härrad meile kallale saata! See, et kuskil Kükital üks kitsas parkla on, ei ole mingi lahendus. Alati meie omad võrdlevad ennast põhjamaadega, siis palun tegutsege ka nende järgi! Lihtsalt Eestis ei ole parklaid kus autojuht saaks ennast inimesena tunda. Palju on selliseid kallajamehi kes teevad küll kodumaal tööd aga peavad autos elama!
Ja kui auto ikka ei vasta tehnilistele nõudmistele, siis viimane keda tuleb süüdistada on juht! Esmalt tuleb firmade bossid ette võtta ja siis edasi vaadata. Aga autojuhti ju hea trukkida, tema ju vastu ei hakka ja röövime selle väikse pisku mis ta siit eestist saab!
budulojus
Kasutaja
 
Postitusi: 458
Liitunud: 29 Jaan 2009, 18:26

Re: Autojuhtide Suvepäevad 2012

PostitusPostitas aare750 22 Juul 2012, 13:01

Kui mul endal õnnestuks seal olla, siis pommitaks asjapulgad küsimustega surnuks, kuigi mind siinne elu hetkel ei puuduta, ei ole juba aastaid puudutanud ja kaldun arvama, et ei hakka niipea ka puudutama. Kuigi jah, suur osa sellest on ka Eesti Banaanivabariigi veoautojuhtide vaenulikkuses.

Kusjuures tõesti- kuigi ma eriti pole siin sõitnud, jäi isegi "väikse Scaniaga" Riiast tulles silma, et pole isegi metsaparklaid, kus veokajuht saaks vajadusel oma hädapärase 45min pausi ära teha, rääkimata veel pikemast pausist.
Põhjamaadega pole siin tõesti midagi võrrelda, ja seda mitte mingis mõttes- ei suhtumise, teede, parkimise ega üleüldse mitte mingis mõttes.
Kutid, võtke tuli üles! :P
I could drive any truck, as long it's a Swedish truck with V8 :D
Kasutaja avatar
aare750
Vana kasutaja
 
Postitusi: 1877
Liitunud: 26 Veebr 2009, 17:02
Asukoht: Pärnu

Re: Autojuhtide Suvepäevad 2012

PostitusPostitas budulojus 22 Juul 2012, 13:11

Ühes ma olen kindel, et alguses ei saa need küsimused vedama ja lõpuks ei suudeta seda küsimuste värki rahulikult ära lõpetada :D
Aga kui annab siis tuleb vaid puid alla panna!
budulojus
Kasutaja
 
Postitusi: 458
Liitunud: 29 Jaan 2009, 18:26

Re: Autojuhtide Suvepäevad 2012

PostitusPostitas Elevant 26 Juul 2012, 20:37

Kas oleks võimalik saada mingisugust umbkaudsetki ajakava?

Oskaks plaane teha, kuna mitmes erinevas paigas on vaja tol nädalavahetusel ära käia.
Elevant
Kasutaja
 
Postitusi: 284
Liitunud: 06 Veebr 2012, 20:26
Asukoht: Paide/Saue/Euroopa

Re: Autojuhtide Suvepäevad 2012

PostitusPostitas budulojus 26 Juul 2012, 22:39

Loodan ise ikka kohale jõuda, kuigi kahtlane tundub! Aga usun, et mingit päris täpset ajakava ei olegi. Eks kõik käib seal jooksvalt.
budulojus
Kasutaja
 
Postitusi: 458
Liitunud: 29 Jaan 2009, 18:26

Re: Autojuhtide Suvepäevad 2012

PostitusPostitas dafmanXF 02 Aug 2012, 13:26

Laupäeval kell 10.00 hakkab võistlustega pihta, 12.00 paiku Päästeamet näitab kuidas tulekustuteid õieti kasutada ning kuidas õnnetustes vigasaaanutega ümber käia ja 14.00 juriidilisem pool(Politseiamet, Ametiühing jne)
dafmanXF
Kasutaja
 
Postitusi: 126
Liitunud: 30 Nov 2008, 13:47

Re: Autojuhtide Suvepäevad 2012

PostitusPostitas budulojus 02 Aug 2012, 19:45

Mina siis pean autojuhtide lippu sel ajal kuskil euroopas kõrgel hoidma.Teistele igatahes meeldivaid suvepäevi!
budulojus
Kasutaja
 
Postitusi: 458
Liitunud: 29 Jaan 2009, 18:26

EelmineJärgmine

Mine Suvepäevad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline