Interjöör

Interjöör

PostitusPostitas Caspar 27 Dets 2008, 17:47

Üldine arutlus veoautode interjööri kohta ja pildid.
Kasutaja avatar
Caspar
Kasutaja

Re: Interjöör

PostitusPostitas swenska 28 Dets 2008, 01:51

Siin hea võrrelda MAN TGA ja TGX-i sisustust. :idea:
Meeldetuletuseks enne TGA:Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Enda arvamus,pärast pisut üle 2 aasta TGA-s elamist:
Plussid:üllatavalt hea ruumilahendus,kannatab ka kahekesi pikemalt reisida ja RUUMI JAGUB!Saab ka rahulikult püsti majandada(mul pikkust 1,85m)Külmkapp sees on pluss ja miinus.Pikematel "tõmmetel" kipub käsi liigagi tihti mõne palakese järele :oops: .Samas ideaalne külma joogi hankimiseks.Mis peamine ruumikas.Nutikas on luuk vasakul voodi all,kust saab autost väljumata küljekasti(produktide või pliidi) kallale.
Suuremad miinused:puudub koht 1,5l joogipudeli jaoks;samuti käeulatuses päikeseprillide ja A4 formaadis paberite hoidmiseks.Palju on mõttetuid lahtisi topsikuid,mis tolmu sisse koguvad.
NB!Kindlasti tasub ära Kaunase mehe klapplaud. :idea: Seal hea võibse vorpida ja väga mugav läpparit hoida(tuleb külmar ettepoole,vast lauda sikutada)Külmkapi lüliti tuleb originaalasukohast ringi paigutada,liigagi sageli on oht kapp sulama lasta. :evil:
Samuti käib närvidele peeglite puudulik ehitus.Parempoolsed viskab kohe umbe,kui kojamehed tööle panna.Axtrosel näiteks seda jama ei ole.
Talteri MAN-il puudus nn,"ukseposti" peegel.Lasin selle külge panna.Kui see peegel õigesti välja regullida,näeb auto ees toimuvat ja seda lausa tee telgjoonest kuni teepeenrani. 8-)(V.t. alumisel pildil lisapeeglist avanevat vaadet :idea: )
swenska
Kasutaja

PostitusPostitas kasekas 28 Dets 2008, 02:25

Isegi kaasas käinud mõne MAN TGA-ga ja tõesti väga avar ja ruumikas kabiin :)
* * * Loud pipes save lives! * * *
kasekas
Admin

PostitusPostitas swenska 28 Dets 2008, 02:50

Kõrvale TGX:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pole ise roolis olnud,aga esmapilgul paistab vähemalt minu jaoks sobib:Enamus puudusi kadunud. :) Hästi on ära kasutatud seni mõttetu ruum keskel põranda kohal ja sinna 2 sahtlit tekitatud.Ka pudeli jaoks koht,uksetaskus.
Pikk pind armatuuri peal on ka õige lahendus,väga kobeda laua saab sinna peale sättida.
Peeglid on kenasti spoiladega ühendatud.Kas keegi teab,kuidas see pritsmete eest kaitseb.
swenska
Kasutaja

PostitusPostitas Rene 28 Dets 2008, 09:25

R-Seeria sisemus(pildid Karo autodest): R-Seeria täiskõrge kabiin on euroopa tööks ideaalne. Ruumi piisavalt(kõrgus 2.23m, 1.90 pikkusega mahub vabalt toimetama), sõita mugav jne. Karo autodes on see hea, et toidutegemise teeb lihtsamaks mikrolaine ahi. Volvost Scaniasse minna on ikka nagu väikesest üürikorterist ikka suurde maamajja. Igatahes R-Seeria mulle küll meeldib igatpidi :)

Pilt
Pilt

Pilt
Pilt

Pilt
Pilt

Pilt
Pilt

Pilt
Pilt

Pilt
Pilt
Liikluses olles arvesta alati sellega, et kaasliikleja on idioot.
Kasutaja avatar
Rene
Vana kasutaja

PostitusPostitas kasekas 28 Dets 2008, 13:20

swenska kirjutas:Peeglid on kenasti spoiladega ühendatud.Kas keegi teab,kuidas see pritsmete eest kaitseb.

Ei saa täpselt aru mida sa nende spoilade all mõtled :) ,aga kindlasti on kasulik selline asi rattakoopa ääres:

Pilt
www.frmtr.com
* * * Loud pipes save lives! * * *
kasekas
Admin

PostitusPostitas Rene 28 Dets 2008, 16:37

Scania laial kummil on kummi küljes selline poritakistus riba, ma olen näind et uutel Manidel ja Mersudel ka. Päris hea asi. Volvodel on jama, Volvo lai kumm pritsib koguaeg pasase ilmaga peeglid sitaseks.
Kasutaja avatar
Rene
Vana kasutaja

PostitusPostitas swenska 28 Dets 2008, 16:59

TGX-l peeglid ühtses korpuses ja väljaspool servas midagi spoila taolist(must riba :idea: )
Pilt
Pilt
TGA-l peeglid eraldi ja pritsmed saavad pööristega täpselt peeglite peale maanduda.
:evil: Pilt
Pilt
P.S.See laiendus,mis Kaseka pildil rattakoopal peal,on laia rehviga suht vähe abiks.Niikaua,kui rattad otse,pole paha,aga pöördel taob ikka aknad ja küljed mustaks.Kobedam on variant,kus esiratastel kasutatakse laia rehvi,millel vett suunav välisrant.Linfordi R-del jpt olemas.
Rene kirjutas:R-Seeria sisemus(pildid Karo autodest): R-Seeria täiskõrge kabiin on euroopa tööks ideaalne. Ruumi piisavalt(kõrgus 2.23m, 1.90 pikkusega mahub vabalt toimetama), sõita mugav jne.... Volvost Scaniasse minna on ikka nagu väikesest üürikorterist ikka suurde maamajja. Igatahes R-Seeria mulle küll meeldib igatpidi :)

Mehed,kes 4.-nda Scania pealt R-desse istusid,kurdavad et vanema auto voodite lahendus oli kobedam.Ees üleval hea magada ja polnud vaja patjadest aset kompunnida nagu R-s. :? Külmikusse ei mahu suured pudelid püsti.
Ka klõbisevat plastikut rohkem,kui eelmises variandis.
NB!Kirjutan meeste arvamustest,ega proovi R-i maha teha.
2.-l pildil paistab tagaseinas pisut lisaks ehitatud kapi nurk.Kus need kapid tehtud ja kas tagaseinast pilte ka on?
swenska
Kasutaja

PostitusPostitas Jarmo 28 Dets 2008, 17:20

Rene kirjutas:Scania laial kummil on kummi küljes selline poritakistus riba, ma olen näind et uutel Manidel ja Mersudel ka. Päris hea asi. Volvodel on jama, Volvo lai kumm pritsib koguaeg pasase ilmaga peeglid sitaseks.

Rene, volvodel on täpselt samamoodi laia kummi poritiib ! Kõik seisneb tellimuses ;)
Kui muidu pole näind, siis vaata netis ringi ;)
If you can't see my mirrors, I can't see you !
Jarmo
Vana kasutaja

PostitusPostitas Rene 28 Dets 2008, 18:23

Swenska, ühel Karo Scannil on jah taga ülemise voodi asemel suured kapid. Need on Scaniast kohe tellitud. Ja olen kuulnud jah et paljud kiidavad 4-seeria ülemist voodit. Ju ta siis hea on, kui paljud kiidavad. Selline külmkapp,mis onul on(asub kõrvalistuja taga), pidavat hea olema. Aga kirutakse seda keskmist külmkappi, sest see pisem jms. Naljaga öeldakse et ei jõua Kalvarijassegi kui külmkapp tühi(külmkapp ju juhi kõrval ja hea nosida sealt koguaeg). Endal kogemust 4-seeriaga pole. R-il on jälle teised eelised 4 suhtes. Kuidas kellegile rohkem meeldib. Lisan nendest kappidest ühe pildi(mul oli veel neid, aga ei leia arvutist, ju plaatidel kuskil) ja viimane pilt on sellest autost väljast(muideks täna vormistatud).:

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Jarmo kirjutas:Rene, volvodel on täpselt samamoodi laia kummi poritiib ! Kõik seisneb tellimuses ;)
Kui muidu pole näind, siis vaata netis ringi ;)

Olen näinud jah, kuid pole kursis, kuda nad Volvol töötavad. Igatahes paljud räägivad ja onu volvol oli ka et tavalise laia kummiga viskab kõik peeglid ja aknad sitta täis. Tavalise kummiga ka.
Kasutaja avatar
Rene
Vana kasutaja

Järgmine

Mine Fotod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline